AVaspo miksas muzikos ir meno žurnale “Secret Thirteen”

2013-12-05, 20:51

Secret-Thirteen-Mix-098-AVaspo-Big
6-tojo AVaspo gimtadienio proga dovanojame Jums specialiai muzikos ir meno žurnalui „Secret Thirteen“ parinktą miksą. Apie tai, kas mus supa ir įkvepia kasdien.

Pateikiamame mikse atsispiriama ne tik nuo muzikinių sąskambių, bet ir tekstinių turinių bei faktūrų. Kompozicija suvokiama kaip sakinys, sudarytas iš pagrindinių ir papildomų jo dalių, kablelių, jungtukų ir skyrybos ženklų. Todėl nevengiama pauzių, emocinio bangavimo, viena kita sekančių prieštarų arba netikėtų papildymų.
Kūrinys suvokiamas kaip burnoje užstrigusio žodžio metafora. Kaip griūvančio daugiakalbio Babilono stigmos, prieš pat užsiveriant dovanojančios mums neįtikėtinas kalbos ir garso patirtis. Kompoziciją įkvepia visi aplinkui esantys šaltiniai – meno, vizualių elementų, teksto, triukšmo ir tylos dermės. Mikse apimtas garso poezijos periodas turtingas konkrečiosios poezijos pavyzdžiais, spoken word, naujų tekstinių faktūrų paieškomis.
Kviečiame pasivaikščioti po urbanistines tekstų džiungles, žmonių santykių garsines nuotrupas, atminties ir asociacijų peizažą:

> Klausykite ir parsisiųskite čia <