Kauno dramos teatre iškils “Melancholijos bokštai”

2013-11-08, 11:53

Melancholijos bokstai_fb_cover photo_851x315px_02

Nacionalinio Kauno dramos teatro Didžiojoje scenoje lapkričio 14 d., ketvirtadienį, bus rodomas šokio spektaklis „Melancholijos bokštai“.

„Melancholijos bokštus“ stato ir griauna šokio, poezijos bei muzikos junginys. Melancholija tyrinėjama kaip pasąmoninė būsena, apninkanti netikėčiausiuose gyvenimo momentuose. Kaip pasikartojantis rūkas, kuris užkloja mintis. Kaip galimybė išsilaisvinti iš kevalo, kuriame saugu gyventi monotoniškai ir likti nepastebėtiems.

Choreografė – Aira Naginevičiūtė, dramaturgė – Gabrielė Labanauskaitė, kompozitorius – Vladas Dieninis, scenografas – Arūnas Adomaitis, šviesų dailininkas – Vladimiras Šerstabojevas. Atlikėjai: Goda Laurinavičiūtė, Greta Grinevičiūtė, Gabrielė Labanauskaitė. Projekto iniciatoriai: Kauno menininkų namai, šokio teatras „Airos“, audiovizualinės poezijos grupė „Avaspo“. „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė choreografė ir režisierė A. Naginevičiūtė jau ne vieną kartą bendradarbiavo su poete ir dramaturge G. Labanauskaite, kompozitoriumi V. Dieniniu ir scenografu A. Adomaičiu. Šį kartą į kūrybinės komandos branduolį įsiliejo brandūs, talentingi  šokio kūrėjai bei audiovizualinės poezijos grupė „Avaspo“, jau tapusi reiškiniu tarpdisciplininių menų pasaulyje.

Bendrą viziją turinčių kūrėjų komanda dėlioja judesio, teksto, garso, vaizdo, scenografijos ir kostiumų elementus į šokio spektaklio mozaiką.

Bilietus platina „Tiketa” ir Kauno menininkų namų „Mūzų svetainė“.

Melancholijos bokstai_fb_cover photo_851x315px_01